+48 539 255 255
  +31 683 314 456

Polska - Niemcy - Holandia


busy do Holandii Włocławek

Włocławek leży na trasie przejazdów naszych busów do Holandii, Belgii i Niemiec. Z tego względu zapraszamy mieszkańców Włocławka i okolic do skorzystania z przewozów osobowych oferowanych przez firmę ZorroTrans.

busy do Holandii Włocławek Pasażerom, którzy wybiorą przejazd naszymi busami możemy zaoferować komfortową podróż nowymi osobowymi busami marki Renault, z podwójną obsadą kierowców z długoletnim stażem. Nasze pojazdy są bogato wyposażone - posiadają klimatyzację, wygodne fotele, zasilanie 220V do urządzeń, ogrzewanie postojowe, a także system DVD, który z pewnością podróż uczyni krótszą.

Przewozy naszymi busami są w pełni bezpieczne. Posiadamy Certfikat Kompetencji Zawodowych oraz Licencję Ministerstwa Transportu. Zgodnie z obowiązującymi w Europie standardami, każdy podróżny jest ubezpieczony na czas przejazdu.

Tym z Państwa, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług oferujemy szeroką gamę promocji i rabatów, a także korzystny program lojalnościowy, dla tych, którzy często korzystają z naszych przewozów.